Natychmiastowe działanie

Gdybyśmy mieli wymienić tu każdą z funkcji współczesnej oferty wibratorów to czytanie tego zajęło by ci niezwykle dużo czasu. Nie chcemy cię jednak zatrzymywać zbyt długo i zabierać twój czas, który równie dobrze możesz wykorzystać na nowe rodzaje przyjemności, dlatego wymienimy tu jedynie najbardziej uniwersalne i standardowe parametry naszych modeli wibratorów (całą resztę pozwolimy ci odkryć samodzielnie).


Zasilanie – do zasilenia współczesnych modeli wibratorów używa się zazwyczaj dwóch źródeł energii (wymiennych baterii oraz akumulatorów litowo-jonowych).

Materiał – zdecydowanie najbardziej opłacalnym zakupem jest wibrator wykonany z silikonu medycznego (jest on hipoalergiczny, odporny na działanie wilgoci oraz wnikanie zabrudzeń czy bakterii, a także bezwonny, bezzapachowy i bezsmakowy – surowca tego używa się go na co dzień w przemyśle medycznym).

Funkcje wibracyjne – za standardową liczbę funkcji wibracyjnych przyjęło się obecnie wartość od 3 do 6, gdyż pozwala to użytkownikowi na bardziej perfekcyjny dobór programu do zabawy – funkcje wibracyjne dzielą się ponadto na programy interwałowe, np. symulujące w rytm muzyki, oraz na takie, które są jednostajne, jednak o zmiennej częstotliwości drgań.

Kontrola wibracji – standardowym sposobem kontrolowania wibracji jest użycie panelu sterowania na urządzeniu, jednak w przypadku wibratorów dla par konwencja ta została złamana na rzecz wprowadzenia do zabawy wygodnego pilota reagującego zarówno na wciskanie przycisków, jak i na ruch dłoni.

Czas pracy – wszystko oczywiście zależy od pojemności baterii i intensywności pieszczot, które wybierzemy, jednak przyjęło się, że każdy model powinien dawać ci co najmniej godzinę na spełnienie i rozładowanie napięcia seksualnego (większość z naszych zabawek osiąga kilkakrotnie lepsze efekty).

Przeznaczenie – chodzi tu o wyprofilowanie i możliwości jakie ono stwarza (proste wibratory idealnie stymulują wejście do pochwy oraz jej ścianki, zakrzywione służą do odnajdywania przyjemności z drażnienia punktu G, a te ze spłaszczonym zakończeniem mają specjalne zadanie skupione na doprowadzeniu kobiecej łechtaczki do szybkiego i intensywnego orgazmu).

Moc i dyskrecja – im wibrator mocniejszy tym teoretycznie powinien być głośniejszy, jednak współczesne modele zostały zaprojektowane w taki sposób, byś mogła korzystać z nich jak najbardziej dyskretnie, nie rezygnując tym samym z najbardziej intensywnych opcji masażu intymnego.

Zależy dla kogo – wibratory dla kobiet, mężczyzn oraz par muszą spełniać różne funkcje i być w stanie sprostać stawianym przed nimi zadaniom dotyczącym stymulacji intymnej – z racji różnic anatomicznych ich działanie także musi być zróżnicowane.

Biorąc pod uwagę ilość różnorodnych możliwości produkowanych dzisiaj wibratorów serdecznie zachęcamy do uważnej lektury przygotowanych przez nas opisów produktów w tej kategorii. Zawsze dążymy do pełnego zadowolenia po stronie naszych klientów, dlatego jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania to serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą obsługa klienta.