Moja narzeczona miała niedawno urodzinki, a ja jak co roku znowu głowiłem się nad fajnym prezentem (no bo ile można kupować bieliznę i perfumy). Nie wiem jakim cudem ale w końcu trafiłem do Świata Doznań i znalazłem coś, co jak się później okazało, znacznie wzbogaciło i pogłębiło relacje w naszym związku. Polecam zestaw marki We-Vibe dla par (taki zielono-niebieski). Wspaniała zabawka z masą różnych opcji wibracyjnych :)
JaroO boże, co to była za jazda! W opisie pisali że jest duży, ale gdy otworzyłam paczkę aż zrobiłam się mokra z podniecenia. Tego mi właśnie było trzeba. Jeszcze mi się nogi trzęsą, a minęła już chyba godzina od zabawy. Polecam wibratory FUN FACTORY wszystkim babkom, które cierpią z powodu niedopieszczenia. C-U-D-O !!!
MariaNNa

Drogie Panie, jeśli kupować wibrator to tylko króliczka. Dopieszcza wszystkie najważniejsze punkty jednocześnie, a to nie udaje się nawet mojemu superfacetowi. Może kiedyś mu go pokażę, ale na razie czerpię przyjemność z mojej małej tajemnicy w kolorze dojrzałych i słodkich malin i wam też polecam się zaopatrzyć na zimowe wieczory w ten rozgrzewający gadżet.
Clitorisia

Ale miałam dzisiaj ubaw. Poprosiłam chłopaka, żeby podał mi z torebki pomadkę, a on wyciągnął mój mini wibrator! Zupełnie zapomniałam, że go tam wsadziłam. Mina kiedy mu powiedziałam co to jest (choć absolutnie nie wygląda) była bezcenna. Na początku był nawet trochę obrażony, że bawię się bez niego... więc dałam mu moją LELO Mia podczas naszej wieczornej gry wstępnej – już nie narzeka :)
Dorottea

Krótko i zwięźle panowie – tak po męsku. Masaż prostaty i orgazm jaki z tego miałem nie da się opisać słowami. Każdy facet, który zdecyduje się przełamać to tabu się nie zawiedzie. Dziesięć razy mocniej. DZIESIĘĆ!!!
nExUsFaN

KTO BY POMYŚLAŁ, ZE POTRZĄSANIE PILOTEM MOZE SPRAWIĆ ZE WIBRATOR BĘDZIE INACZEJ REAGOWAŁ. DAŁAM GO MOJEMU CHŁOPCU TO TAK SIĘ WKRECIŁ, ŻE TERAZ CAŁY CZAS SIE MNIE PYTA KIEDY NASTEPNY RAZ. BYŁO CUDOWNIE,ALE TROSZQ GO PRZETRZYMAM BO MU SIĘ JESZCZE ZNUDZI I CO? SAMA BEDE TRZĄŚC. WIBRATORY DLA PAR TO SUPER WYNALAZEK.
KRYSIAKI4EVER